یکشنبه, 30 دی, 1397
SUNDAY, January 20, 2019
یک شنبه 26 فروردین
امضاء تفاهم نامه همکاری های آموزشی و فرهنگی بین استان های خوزستان و بصره عراق
امضاء تفاهم نامه همکاری های آموزشی و فرهنگی بین استان های خوزستان و بصره عراق
به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش وجوانان ، این تفاهم نامه به منظور تقویت و توسعه همکاری های متقابل و استفاده از ظرفیت ها و توانایی های طرفین، بین افشین حیدری مدیر کل ورزش و جوانان خوزستان و صادق عصاف مدیرکل ورزش و جوانان بصره از کشور عراق منعقد شد .
براساس این تفاهم نامه ، مقرر شد دوره های آموزشی و دانش افزایی در رشته های مختلف ورزشی توسط مدرسین رسمی فدراسیون ها در هر دو کشور جهت مربیان و علاقه مندان برگزارشود .
به این ترتیب استفاده از مدرسین مجرب جهت برگزاری کلاس های آموزشی در رشته های مختلف ورزشی به منظور دانش افزایی و ارتقای سطح کیفی آموزش مربیان و داوران در این تفاهم نامه به تصویب رسید .
همچنین تصمیم گرفته شد همایش ها و نشست های مشترک علمی ـ آموزشی ـ فرهنگی بین دو استان برگزار شود .
ضمنا مسوولان دو استان موافقت کردند جشنواره های سالیانه ورزشی، فرهنگی (بومی و محلی) و همچنین تبادلات فرهنگی در بخش جوانان (تئاتر و سینما، خط و نقاشی، اردوهای جوانان و ...) توسط هر یک از ادارات کل ورزش و جوانان ارائه و پس از تصویب در کمیته مشترک، نسبت به تنظیم برنامه زمان بندی اجرایی و اقدام شود.
این تفاهم نامه در 3 نسخه و به زبان های فارسی، عربی و انگلیسی و توسط مدیران ورزش و جوانان استان های خوزستان و بصره امضاء شد .


تهران، بلوار میرداماد، میدان محسنی
انتهای خیابان رازان جنوبی (شهید حصاری)
مجموعه ورزشی شهید کشوری
021 - 2226 92 70
©2017 Keshvari Sport Complex, All Right Reserved