دوشنبه, 28 خرداد, 1397
MONDAY, June 18, 2018
یک شنبه 12 شهریور
عادل مجللی اولین مدال جهانی تاریخ قایقرانی ایران را به شهید محسن حججی تقدیم کرد
عادل مجللی اولین مدال جهانی تاریخ قایقرانی ایران را به شهید محسن حججی تقدیم کرد
به گزارش روابط عمومی مجموعه ورزشی شهید کشوری به نقل از روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، عادل مجللی در این خصوص گفت: پیش از حضور در مسابقات قهرمانی جهان نیت کرده بودم اگر بر روی سکو قرار گرفتم، مدال خود را تقدیم شهدای مدافع حرم خصوصا شهید محسن حججی کنم.
عادل مجللی تصریح کرد: ما به عنوان ورزشکار و ملی پوش همه توان خود را گذاشته ایم تا پرچم ایران عزیز را به اهتزاز در آوریم و حالا که این اتفاق افتاده بسیار خوشحالم و افتخار می کنم که باعث عزت کشورم شده ام.
ملی پوش قایقرانی ادامه داد: اما عزیزانی هستند برای ما و عزت ایران از جان گذشته اند و همه چیز خود را فدا دین و میهن کرده اند.
وی افزود: وقتی به این مسئله فکر می کنم، می‌بینم که کار آن ها به مراتب از مدال من با ارزش تر است و می خواهم با افتخار مدالم را به همه شهدای مدافع حرم خصوصا شهید محسن حججی و خانواده بزرگوار ایشان تقدیم کنم.
مجللی تاکید کرد: این نیتم بوده و برکت نام این عزیزان و فکر کردن به بزرگ منشی آن ها به من انگیزه داد تا در بالاترین سطح مسابقات با حریفانم رقابت کنم و این موفقیت را بدست آورم.وی خاطرنشان کرد: شهدای مدافع حرم بزرگ هستند و با این کار امیدوارم برکت نام ایشان و دعای خیر خانواده هایشان همیشه پشتیبان همه ورزشکاران میهن عزیزمان باشد و پرچم میهن اسلامی عزیزمان همواره توسط قهرمانان در میادین جهانی به اهتزاز در آید.گفتنی است عادل مجللی در مسابقات آبهای آرام قهرمانی جهان اولین مدال تاریخ قایقرانی ایران را در این رقابت ها به دست آورد.


تهران، بلوار میرداماد، میدان محسنی
انتهای خیابان رازان جنوبی (شهید حصاری)
مجموعه ورزشی شهید کشوری
021 - 2226 92 70
©2017 Keshvari Sport Complex, All Right Reserved