شنبه, 04 اسفند, 1397
SATURDAY, February 23, 2019
سه شنبه 19 تیر
دکتر سلطانی فر: باید منابع را در پروژه های عمرانی متمرکز کنیم
دکتر سلطانی فر: باید منابع را در پروژه های عمرانی متمرکز کنیم
پس از بازدید از پروژ های مختلف شهرستان جیرفت
وزیر ورزش و جوانان گفت: باید بدون اینکه هزینه های جاری را اضافه کنیم، منابع را در پروژه های عمرانی متمرکز کنیم تا سریعتر سخت افزارها را در اختیار مردم بگذاریم.
به گزارش روابط عمومی مجموعه ورزشی شهید کشوری به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، دکتر مسعود سلطانی فر که صبح امروز به استان کرمان سفر کرده است، پس از بازدید از پروژ های مختلف شهرستان جیرفت، گفت: امروز برنامه کاری مفصلی را در شش شهرستان استان کرمان داریم و قرار است کل پروژه های در دست اجرا و همچنین مشکلات ورزش آن را مورد بررسی قرار دهیم.

وی ادامه داد: با توجه به رویکردی که دولت در ایجاد عدالت و اختصاص و توزیع امکانات کشور دارد، ما باید به مناطق محروم تر کشور به ویژه شهرستان های جنوب استان کرمان نگاه ویژه ای داشته باشیم و منابع بیشتری را صرف پروژه های این مناطق کنیم.

وزیر ورزش و جوانان با بیان این که پروژ های شهرستان جیرفت را مورد بررسی قرار داده است، افزود: چند پروژه ای که با مشکلاتی روبرو بودند را برای اختصاص منابع و توسعه امکانات، مورد بررسی و بازدید قرار دادیم و در ادامه هم به پنج شهرستان مختلف استان سفر می کنیم و بررسی های لازم را خواهیم داشت تا ان شاء الله با کمک مسئولین و حمایت نمایندگان استان بتوانیم در دو، سه سال آینده تعداد قابل توجهی از پروژه های نا تمام کشور که بعضا 10، 15 سال بلاتکلیف مانده است را تکمیل کنیم و در اختیار مردم قرار دهیم.

دکتر سلطانی فر با بیان این که کرمان ظرفیت های خوبی در ورزش دارد، افزود: تکمیل زیر ساخت ها ضمن این که باعث توسعه ورزش همگانی می شود، با توجه به این که مردم و جوانان استان کرمان ظرفیت خوبی در رشته های مختلف ورزشی دارند و قهرمانان بنامی در رشته های مختلف داشتند، در حوزه قهرمانی هم در آینده خبرهای خوشی از ورزش استان کرمان به مردم خواهد داشت.

وی در پایان با بیان این که باید مدیریت بهتری از امکاناتمان داشته باشیم و ضریب بهره وری را بالا ببریم، گفت: باید بدون اینکه هزینه های جاری را اضافه کنیم منابع را در پروژه های عمرانی متمرکز کنیم تا سریعتر سخت افزارها را در اختیار مردم بگذاریم.


تهران، بلوار میرداماد، میدان محسنی
انتهای خیابان رازان جنوبی (شهید حصاری)
مجموعه ورزشی شهید کشوری
021 - 2226 92 70
©2017 Keshvari Sport Complex, All Right Reserved