سه شنبه 13 آذر افتتاح چند پروژه ورزشی در سمنان با حضور وزیر ورزش و جوانان  
   
 


مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان به منظور افتتاح و بازدید از چند پروژه ورزشی صبح امروز سه شنبه وارد سمنان شد و مورد استقبال مسئولان استانی و شهرستانی قرار گرفت.

به گزارش اداره کل ورزش و جوانان سمنان؛ دکتر مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان لحظاتی پیش با استقبال جهانشیر سرپرست اداره کل ورزش و جوانان این استان و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی وارد فرودگاه شاهرود شد.

دکتر مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان در سفر یک روزه خود به استان سمنان بعد از ورود به این استان ، به سمت شهر بیارجمند حرکت و استخر سرپوشیده این شهر را افتتاح می کند. پروژه استخر سرپوشیده بیارجمند با 25 میلیارد ریال اعتبار و یک هزار و 100 مترمربع زیربنا که شامل استخر، جکوزی و فضاهای بهداشتی به بهره برداری می رسد.

دکتر سلطانی فر بعد از این برنامه به عنوان نماینده رییس جمهور به شهرستان میامی سفر می کند و پس از حضور در گلزار شهدای این شهرستان از بافت تاریخی شهر و بیمارستان در دست احداث و محور میامی به جیلان بازدید خواهد داشت.

شرکت در جلسه شورای اداری شهرستان میامی و دیدار با سازمانهای مردم نهاد ، جامعه ورزش و همچنین مسئولین از دیگر برنامه های سفر یک روزه وزیر ورزش و جوانان به استان سمنان خواهد بود.

همچنین پروژه زمین چمن مصنوعی سرخه با زیربنای 15 هزار مترمربع و اعتباری بالغ بر 25 میلیارد ریال و کلنگ‌زنی ورزشگاه انقلاب شهرستان دامغان هم در جریان سفر رئیس‌جمهور به استان سمنان انجام می‌شود که 40 میلیارد ریال اعتبار به ‌منظور سرمایه‌گذاری برای تکمیل این پروژه در قالب چمن مصنوعی و پیست دوومیدانی اختصاص یافته است.

گفتنی است دکتر سلطانی فر در آذر ماه سال گذشته نیز جهت افتتاح فاز نخست استادیوم گرمسار و چند طرح ورزشی دیگر به استان سمنان سفر کرده بود.