یک شنبه 13 آبان تاکنون حدود 16 مورد ایرادات کنفدراسیون فوتبال آسیا انجام شده است  
   
 
مهندس کریمی :


مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی گفت: اعلام 200 ایراد به ورزشگاه آزای از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا را تکذیب می کنم.

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه، مهندس حسن کریمی در نشست شورای معاونان وزارت ورزش و جوانان که روز شنبه 12 آبان برگزار شد، گزارشی از روند آماده سازی ورزشگاه آزادی ارایه کرد و گفت: تمام موارد مد نظر کنفدراسیون فوتبال آسیا به سرعت و کیفیت آماده شده است و خوشبختانه در زمان مقرر تحویل خواهد شد.

وی اظهار داشت: تغییراتی که ای.اف.سی به فدراسیون فوتبال ایران برای برگزاری این رویداد ارائه کرده، شامل بهسازی رختکن داورها، جدایی محل استراحت داورها از ورزشکاران و محل استقرار خبرنگاران از ورزشکاران است.

کریمی ادامه داد: این تعمیرات در راستای سیاست جدید فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) است و اعلام 200 ایراد به ورزشگاه آزای از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا را نیز تکذیب می کنم، زیرا گزینه های انجام اصلاحات برای این ورزشگاه 24 مورد بوده است.

مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی اضافه کرد: تاکنون حدود 16 مورد آن انجام شده و بقیه در دست اجراست که همه تلاش خود را می کنیم تا پیش از بازی فینال کار به پایان برسد.