سه شنبه, 18 مرداد, 1401
TUESDAY, August 9, 2022
جمعه 13 خرداد
پیام تسلیت مدیریت مجموعه ورزشی شهید کشوری
پیام تسلیت مدیریت مجموعه ورزشی شهید کشوری
مدیریت مجموعه ورزشی شهید کشوری طی پیامی سالروز رحلت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد را تسلیت گفت.

متن پیام به این شرح است .
نام انقلاب شکوهمند اسلامی ایران همواره با نام بنیانگذار حکیم آن، حضرت امام خمینی (ره) عجین شده است. بزرگ مردی که به پشتوانه ایمان ، اعتقاد و آزادگی و به مدد محبت همیشه ماندگارش در دلهای ایرانیان، کاخ حکومت ستم شاهی را ویران کرد و فصل نوینی فراروی تاریخ ایران اسلامی گشود.
 
قیام خونین 15 خرداد نیز نقطه عطفی در شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ایران است، روزی که جمعی از مردان و زنان انقلابی ایثارگر جان خویش در طبق اخلاص نهاده و به تأسی از مولای خود حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) ، با نثار خون خود سند آزادگی و استقلال مردمان این مرز و بوم را امضاء کردند.

اینجانب ضمن ادای احترام به روح ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر قیام پانزده خرداد، سی و سومین سالروز رحلت بنیانگذار انقلاب شکوهمند اسلامی را به پیشگاه حضرت ولی عصر (عج) و نایب بر حقش مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) ، به تلاشگران ولایت مدار ورزشی و خانواده محترم آنان تسلیت عرض نموده ، امیدکه به فضل خداوند در پاسداری ازآرمان های والای امام راحل و پیروی از فرامین رهبر فرزانه انقلاب برای پیشرفت و اعتلای کشور بیش از پیش تلاش نمائیم.

رضایی ؛مدیریت مجموعه ورزشی شهید کشوری


تهران، بلوار میرداماد، میدان محسنی
انتهای خیابان رازان جنوبی (شهید حصاری)
مجموعه ورزشی شهید کشوری
021 - 2226 92 70
©2017 Keshvari Sport Complex, All Right Reserved