سه شنبه, 01 خرداد, 1403
TUESDAY, May 21, 2024
جمعه 17 فروردین
وزیر ورزش وجوانان : قهرمانان ما چهره واقعی رژیم غاصب صهیونیستی را به جهانیان نشان داده‌اند

وزیر ورزش وجوانان : قهرمانان ما چهره واقعی رژیم غاصب صهیونیستی را به جهانیان نشان داده‌اند
وزیر ورزش و جوانان گفت: رژیم غاصب صهیونستی با اقداماتی که انجام می‌دهد انسانیت را هم زیر سئوال برده و قهرمانان ما با عدم رویارویی در میادین ورزشی، به دنبال روشنگری و بیان واقعیت‌ها هستند تا چهره پلید آنها بر همگان مشخص شود..

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، کیومرث هاشمی با حضور در راهپیمایی روز قدس بیان کرد: سالهای سال است که ملت مظلوم فلسطین با اشغالگری های رژیم صهیونیستی مورد هجمه های بسیار قرار گرفته است.

وی افزود: از زمانیکه حضرت امام راحل(ره) آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را روز جهان و امت اسلام معرفی کردند و از مردم خواستند برای دفاع از مردم مظلوم فلسطین دور هم جمع شوند، شاهد حضور پرشور مردم و جامعه ورزش در این روز هستیم.

وزیر ورزش و جوانان در ادامه با اشاره به حضور هرساله قهرمانان و جامعه ورزش و جوانان در راهپیمایی روز قدس، گفت: امروزه بحث فلسطین، فقط مختص به جهان اسلام نیست و بحث انسانیت است که رژیم صهیونیست انسانیت را زیرسوال برده و حضور مردم تمام جوامع، قهرمانان ورزشی و جامعه ورزش و جوانان در راهپیمایی روز قدس باعث تقویت جردم فلسطین و روشنگری های بیشتر علیه رژیم غاصب صهیونیست میشود.


تهران، بلوار میرداماد، میدان محسنی
انتهای خیابان رازان جنوبی (شهید حصاری)
مجموعه ورزشی شهید کشوری
021 - 2226 92 70
©2017 Keshvari Sport Complex, All Right Reserved